РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ "ЧИТАЛИЋИ 2026."

На Републичком такмичењу „Читалићи 2026.” које је одржано 23. маја у Алексинцу, ученици наше школе остварили су изузетан успех.

Школу је представљало шесторо ученика, а посебно смо поносни на ученицу трећег разреда Лену Ђемровски, учитељица Милена Малчић, која је освојила прво место на такмичењу.

Такође, прво место у својој катергорију освојила је Ива Стевановић, ученица осмог разреда, под менторством наставнице српског језика и књижевности Светлане Мунћан.

Честитамо свим нашим такмичарима на труду, знању и љубави према читању, као и њиховим учитељима, наставницима и родитељима на подршци.

Овај успех је још једна потврда да се рад, упорност и неговање читалачких навика увек исплате.