Искажи своја осећања

Поводом догађају у београдској школи где су страдали ученици, Ђачки парламент је позвао све заинтересоване да искажу своја осећања везана за  догађај или уопштено каква имају у току ове недеље која је набијена разним мислима и емоцијама. Ученици чланови Парламента су у свакој згради направили прлакат са метом осећања, где су оставили траг о својим тренутним емоцијоналним превирањима.  Чланови Парламента су затим позвали своје вршњаке да ословком оставе знак у делу графика који најбоље описује и  одговарала њиховим овонедељним мислима и емоцијама. Многи су имали потребу и да објасне након стављања тачке у мапу разлог, неки су ставили да су срећни јер су заљубљени, неки да су узбуђени због добре оцене, али многи су ставили и да су тужни због догађаја који су се десили 3. маја 2023. али и да су љути што се то десило.