СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

1.децембра 2017. Године у Културном центру Новог Сада одржана је свечана академија  поводом  Дана школе  Основне школе „Душан Радовић“ . Овим поводом наша школа је прославила и јубилеј – 50 година од постојања школске зграде у Ченејској улици.

Приредбу су припремале професорке Српског језика и књижевности Вера Лопушина и Живанка Мајсторовић са ученицима наше школе и професорка музичке културе Снежана Протић са хором „Вивак“. Током извођења програма ученици седмог и осмог разреда су сликали и своје радове које су на крају програма поклонили нашим уваженим гостима.Овај део програма је организовала и припремила професорка ликовне културе Слободанка Перковић.

Прослави нашег јубилеја су присуствовале многе истакнуте личности из нашег друштвено  политичког живота.

Програм који је овим поводом приказан оставио је веома снажан утисак на све присутне.