Ученици IV-8 Димитрије Дивчић и Ленка Рајтаровић нам и овог викенда доносе лепе вести и нове пехаре

Прошлог викенда (7.5.2022.) Спортско теквондо удружење Спарта из Новог Сада организовало је 1. Спарта Challenge у Спортској хали у Петроварадину. Учествовало је више од 30 регистрованих теквондо клубова из 4 државе (Србија, БиХ, Црна Гора и Шведска) са 413 такмичара у разним категоријама. Наш ученик,Димитрије се такмичио за свој таеквондо  клуб Гитрос (Нови Сад) и освојио златну медаљу у категорији пионири А-класа до 36 кг (10-11 година). Осим тога ,  Димитрије се може похвалити још једним признањем,освојио је и пехар као најбољи пионир на турниру.

Ленка Рајтаровић ,проглашена за најнапреднију девојчицу у својој узрасној категорији у 2021. то потврђује и ове године. Како и ове године ниже успехе ,тако са овонедељног интернационално плесног такмичење у Загребу које је окупило око 300 клубова из 37 дрзава и 7000 плесаца.Наша представница Ленка Рајтаровић ,ученица IV/8 из плесног клуба PLAY из Новог Сада у соло наступу освојила 1.место .2. место је освојила у наступу са групом која је изабрана за 30 најбољих на такмичењу.