Pадионице на тему "Осећања и шта са њима" и "Направи план,искористи дан"

У оквиру међународног пројекта DREAM ROAD, Центар за производњу знања и вештина у сарадњи са школом Душан Радовић организовао је 4 радионице на тему "Осећања и шта са њима" и "Направи план,искористи дан".
Циљ радионице "Осећања и шта са њима" јесте упознавање деце са функцијама емоција, проширивање репертоара познатих емоција као и препознавање емоција код себе и других ради што
бољег социо-емоционалног функционисања у колективу. На радионицама су присуствовала деца од 4. до 8. разреда.
У оквиру радионице "Направи план,искористи дан" ученици су имали прилику да послушају кратко предавање о организацији,факторима који одузимају највише времена и триковима како да на најбољи начин искористе свој дан. Радионице су интерактивног типа, где су ученици кроз групну дискусију, игре улога и свакодневне примере могли да размене своја искуства и науче како да препознају емоције код себе и најпродуктивније искористе свој дан.

Радионице одржане 21.09 у културној станици Барка, а у просторијама школе 30.09.  7.10. и 13.10.