Додатна и допунска настава

Распоред одржавања додатне и допунске наставе

школске 2018/2019. године

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Име и презиме

ДОПУНСКА НАСТАВА

ДОДАТНА НАСТАВА

ДАН

ВРЕМЕ

ПРОСТОР

ДАН

ВРЕМЕ

ПРОСТОР

Светлана Мунћан

петак

претчас

учионица 1.

среда

претчас

учионица 1.

Јелена Г. Стевановић

среда

13:10-14:00

учионица 6.

понедељак

13:10-14:00

учионица 6.

Живанка Мајсторовић

понедељак

6.час

учионица 2.

четвртак

6.час

учионица 2.

Вера Лопушина

понедељак

13:00

        учионица 13.

понедељак

13:00

        учионица 13.

Биљана Убипарип

четвртак

6.час

учионица 2.

уторак

6.час

учионица 2.

Данка Јовановић

среда

7.час

кабинет

четвртак

претчас

кабинет

Зорица Гуцунски

понедељак

претчас

учионица 13.

уторак

7.час

учионица13.

Маријана Поповић

понедељак

7.час

учионица 2.

среда

7.час

учионица 2.

Сања Лаловић

уторак

13:00-13:45

учионица 13.

уторак

13:00-13:45

учионица 13.

Жељка  Прцовић

петак

7.час-пре подне

        учионица 6.

петак

7.час-пре подне

        учионица 6.

Татјана Гашић

понедељак

7.час

учионица 6.

среда

7.час

учионица 6.

Снежана Радић

четвртак

претчас

учионица 6.

четвртак

претчас

учионица 6.

Драгана Поповић

понедељак

7.час

учионица 6.

среда

7.час

учионица 6.

Јована Драча

среда

претчас

учионица 6.

петак

претчас

учионица 6.

Милана Борковић

четвртак

4.час

учионица 4.

среда

4.час

учионица 4.

Марина Буразин

понедељак

уторак

7.час-пре подне

претчас(Темеринска)

        учионица 4.

кабинет историје

     четвртак

     среда

7.час-пре подне

претчас

       учионица 4.

       кабинет

Олга Ердељан Станић

петак

19:10

учионица 4.

понедељак

13:10

 учионица 8.

Гордана Зељковић

понедељак

претчас

учионица 4.

среда

претчас

учионица 4.

Нада Првуловић

понедељак

уторак

      13:15

     претчас

        учионица 19.

кабинет(Темеринска)

среда

четвртак

        13:30

     претчас

     учионица 19.

кабинет(Темеринска)

Златица Косановић

четвртак

среда

7.час

13:10-13:50

учионица 19.

учионица1.

(Велебитска)

 

петак

понедељак

7.час

7.час

учионица 19.

учионица 1.

Радослав Јовановић

четвртак

7.час

кабинет

среда

претчас

кабинет

Гордана Ракочевић

четвртак

6.час

кабинет

четвртак

6.час

кабинет

Биљана Рончевић

среда

7.час

кабинет

среда

4.час

кабинет

Сандра Антић

петак

четвртак

7.час

7.час

учионица 18.

учионица 12.

среда

уторак

претчас

претчас

учионица 18.

учионица 12.

Јелена Бојанић

уторак

понедељак

7.час

7.час

учионица 16.

кабинет(Темеринска)

четвртак

среда

       7.час

       7.час

учионица 16.

кабинет(Темеринска)

 

Олга Ковачевић

среда

понедељак

7.час

7.час

       учионица 17.

петак

четвртак

6.час

6.час

учионица 17.

Дејан Радека

среда

четвртак

претчас

13:00-13:45

учионица 17.

кабинет(Темеринска)

петак

понедељак

7.час

13:00-13:45

учионица 17.

кабинет(Темеринска)

Марија М. Радека

петак

уторак

7.час

учионица 17.

учионица 1.

среда

уторак

7.час

претчас

учионица 17.

учионица 1.

Сандра Терзић

-

-

-

петак

претчас

Велебитска

Бојана Секулић

-

-

-

среда

претчас

кабинет

Перо Јовановић

уторак

13:20

           кабинет

уторак

13:20

           кабинет

Алфред Келемен

-

-

-

понедељак

претчас

кабинет

Слободан Ковачев

-

-

-

петак

4.час(непарна смена)

кабинет

Мирјана Павловић

-

-

-

петак

6.час

учионица 15.

Слободанка Перковић

-

-

-

петак

13:15

кабинет ликовног

Емилија Бороја

-

-

-

четвртак

претчас

кабинет ликовног

Бранкица Николић

понедељак

13:10-13:55

учионица 7.

петак

13:10-13:55

учионица 7.

Дарко Ждралић

петак

7.час

учионица 13.

среда

7.час

учионица 13.

Снежана Савић

четвртак

претчас

учионица 5.

петак

7.час

учионица 5.

Ана Ковачевић

четвртак

претчас

учионица 13.

уторак

7.час

учионица 13.

Оливера Вајда

уторак

13:10-13:55

учионица 7.

уторак

7:10-7:55

учионица 7.

Наташа Јованић

понедељак

13:10-13:55

кабинет

петак

13:00

кабинет

Војин Томић

четвртак

претчас

учионица 5.

понедељак

претчас

учионица 5.

Мирјана Папић

понедељак

7.час

учионица 14.

среда

7.час

учионица 14.

Мирјана Бојић

понедељак

7.час

учионица 14. (Ченејска)

четвртак

6.час

учионица 13.

Силвана Живковић

петак

6.час

кабинет

понедељак

претчас

кабинет

Драгомир Топалски

четвртак

7.час

учионица 1.(Велебитска)

среда

претчас

учионица1.

(Велебитска)

Драгана Лончар

среда

уторак

7.час

13:10-13:45

учионица 14. (Ченејска)

кабинет(Темеринска)

понедељак

петак

7.час

претчас

учионица14.Ченејска

кабинет(Темеринска)

Снежана Протић

четвртак

среда

7.час

7.час

кабинет музичког(Ченејска)

кабинет музичког(Темеринска)

петак

уторак

13:00-14:00

кабинет музичког

Биљана Оравец

понедељак

7.час

учионица 2.(Велебитска)

понедељак

7.час

учионица2.

Велебитска)

Адријана Јовановић

понедељак

7.час

учионица 3.

понедељак

7.час

учионица 3.

 

 

Распоред одржавања додатне и допунске наставе

школске 2018/2019. године

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Име и презиме

ДОПУНСКА НАСТАВА

ДОДАТНА НАСТАВА

ДАН

ВРЕМЕ

ПРОСТОР

ДАН

ВРЕМЕ

ПРОСТОР

Снежана Пајић

среда

5.час

учионица

-

-

-

Сања Савић Миљевић

уторак

5.час

учионица бр.22

-

-

-

Гордана Шарић

среда

5.час

учионица бр.8

-

-

-

Марија Јеремијић

понедељак

5.час

учионица бр.20

-

-

-

Марко Јукић

уторак

5.час

учионица бр.11

-

-

-

Јулијана Вуксан

понедељак

5.час

учионица

-

-

-

Славица Јакшић

уторак

17:35-18:30

учионица

-

-

-

Гордана Гутаи

среда

13:10-14:00

учионица

-

-

-

Душанка Јукић

среда

17:35-18:20

учионица

-

-

-

Оливера Станић

петак

5.час

учионица

-

-

-

Љубица Матијевић

четвртак

5.час

учионица

-

-

-

Ана Крстић

петак

5.час

учионица

-

-

-

Весна Миолски

петак

5.час

учионица

-

-

-

Биљана Вуковић

петак

5.час

учионица

-

-

-

Драгана Фалуши

среда

5.час

учионица

-

-

-

Татјана Тодоровић

четвртак

5.час; претчас

учионица

-

-

-

Оливера Марић

четвртак

5.час

учионица

-

-

-

Данка Вучковић

четвретак

5.час

учионица

петак

5.час

учионица

Мирослава Јанковић

четвретак

5.час

учионица

петак

5.час

учионица

Ружица Савановић

четвртак

5.час

учионица бр.9

-

-

-

Рената Јевтић

уторак

5.час

учионица бр.10

четвртак

5.час

учионица бр.7

Бранка Шеперац

четвртак

5.час

учионица

-

-

-

Биљана Јововић

уторак

5.час

учионица бр.7

-

-

-

Милена Малчић

понедељак

11:30-12:00

учионица

петак

11:30-12:10

учионица

Марија Љубојевић

среда

11:30-12:15

учионица

петак

11:30-12:15

учионица

Марија Чекић

понедељак

11:30-12:15

учионица

четвртак

11:30-12:15

учионица

Јелица Радак

уторак

5.час

учионица

-

-

-

Тања Копривица

уторак

5.час

учионица бр.22

-

-

-

Олгица Стојимировић

уторак

2.час

учионица

-

-

-

Марија Јовановић

уторак

5.час

учионица

-

-

-

Халина Гроховска Вучићевић

четвртак

5.час

учионица

-

-

-

Весна Медић

понедељак

5.час

учионица бр.10

-

-

-

Бранислава Лукић

среда

5.час

учионица

-

-

-

Снежана Бујић

среда

5.час

учионица

-

-

-

Љиљана Копитовић

уторак

13:15

учионица

-

-

-

Драгана Вовчук

понедељак/

четвртак

5.час/6.час

учионица

-

-

-