ИНДИВИДУАЛНИ РАЗГОВОРИ

РАСПОРЕД ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА

ШКОЛСКА 2018/2019. ГОДИНА  V-VIII  РАЗРЕД

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Предмет

Име и презиме наставника

Дан

Време

СРПСКИ ЈЕЗИК

Биљана Убипарип

уторак

2.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Данка Јовановић

уторак

3.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Зорица Гуцунски

понедељак

3. час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Светлана Мунћан

среда

3.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Вера Лопушина

понедељак

2. час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Живанка Мајсторовић

уторак

3.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Јелена Галић Стевановић

петак

4.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Маријана Поповић

петак

3.час

СРПСКИ ЈЕЗИК

Сања Лаловић

среда

2.час

МАТЕМАТИКА

Дарко Ждралић

среда

3.час

МАТЕМАТИКА

Снежана Савић

среда

11:30; 17:30

МАТЕМАТИКА

Оливера Вајда

среда

11:30;  17:30

МАТЕМАТИКА

Бранкица Николић

четвртак

3. час

МАТЕМАТИКА

Ана Ковачевић

четвртак

2.час

МАТЕМАТИКА

Војин Томић

среда

1.час

МАТЕМАТИКА

Наташа Јованић

четвртак

3.час

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Јована Драча

четвртак

2час(Темеринска)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Снежана Радић

понедељак

4.час(Ченејска)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Жељка Прцовић

среда

3.час(Ченејска)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Татјана Гашић

четвртак

2.час(Ченејска)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Љиљана Копитовић

уторак

5. час

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Драгана Вовчук

уторак

среда

13:15(Ченејска)

13:15(Темеринска)

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Драгана Поповић

понедељак

4.час

РУСКИ ЈЕЗИК

Милана Борковић

понедељак

5.час(Велебитска)

РУСКИ ЈЕЗИК

Марина Буразин

понедељак

7.час(Ченејска)

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Гордана Зељковић

петак

2.час

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Олга Ердељан Станић

уторак

понедељак

3.час(непарна ченејска)

3.час(непарна Велебитска)

ИСТОРИЈА

Олга Ковачевић

понедељак

петак

4. час(Велебитска)

3.час(Ченејска)

ИСТОРИЈА

Марија Мандић Радека

уторак

4. час

ИСТОРИЈА

Дејан Радека

понедељак

2.час(Темеринска)

ГЕОГРАФИЈА

Сандра Антић

четвртак

понедељак

2.час(Велебитска)

3.час(Ченејска)

ГЕОГРАФИЈА

Биљана Рончевић

понедељак

3. час(Велебитска)

ГЕОГРАФИЈА

Јелена Бојанић

четвртак

4.час(Темеринска)

БИОЛОГИЈА

Нада Првуловић

петак

4.час(Ченејска)

БИОЛОГИЈА

Златица Косановић

петак

3.час

БИОЛОГИЈА

Радослав Јовановић

среда

3.час

БИОЛОГИЈА

Гордана Ракочевић

четвртак

4.час

ХЕМИЈА

Драгомир Топалски

понедељак

4.час(Велебитска)

ХЕМИЈА

Драгана Лончар

среда

3.час(Ченејска)

ФИЗИКА

Мирјана Папић

среда

4.час(Ченејска)

ФИЗИКА

Мирјана Бојић

среда

4.час(Ченејска)

ФИЗИКА

Силвана  Живковић

среда

2.час

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Перо Јовановић

петак

понедељак

3.час(Велебитска)

5.час(Ченејска)

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Сандра Терзић

уторак

3.час(Велебитска)

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Алфред Келемен

среда

уторак

4.час(Темеринска)

5.час(Ченејска)

 

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Бојана Секулић

петак

4.час

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Слободан Ковачев

петак

4.час(непарна смена)

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Снежана Протић

петак

четвртак

5.час(Темеринска)

4.час(Ченејска)

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Адријана Јовановић

петак

2.час(Ченејска)

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Биљана Оравец

уторак

2. час(парна Велебитска)

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Слободанка Перковић

среда

3. час

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Мирјана Павловић

среда

4. час(Ченејска)

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Емилија Бороја

четвртак

3.час

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНОВАСПИТАЊЕ

Светислав Милошевић

среда

5. час

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Милан Кисачанин

петак

3.час

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Јасна Кајиш

петак

4.час

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Драгослав Биочанин

петак

3.час

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Татјана Тодорчевић

петак

2. час (непарна Велебитска)

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Марија Митровић

уторак

3.час(непарна смена)

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

Ружица Јурешић

понедељак

5.час(Ченејска)

ВЕРСКА НАСТАВА

Оливера Дувњак

понедељак

3.час(непарна Велебитска)

ВЕРСКА НАСТАВА

Јелена Бикић

среда

4.час(Ченејска)

ВЕРСКА НАСТАВА

Стеван Станић

понедељак

6.час(Ченејска)

 

 

 

РАСПОРЕД ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА

ШКОЛСКА 2018/2019. ГОДИНА     I-IV РАЗРЕД

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА

 

Име и презиме наставника

Дан

Време

 
 

Оливера Станић

понедељак

3.час

 

Љубица Матијевић

четвртак

3.час

 

Тања Копривица

уторак

3.час

 

Весна Миолски

уторак

2.час

 

Биљана Вуковић

понедељак

5. час

 

Драгана Фалуши

понедељак

3. час

 

Тања Тодоровић

уторак

2. час

 

Оливера Марић

четвртак

2.час

 

Данка Вучковић

среда

3.час

 

Мирослава Јанковић

петак

2.час

 

Ружица Савановић

понедељак

1. час

 

Рената Јевтић

понедељак

2. час

 

Бранка Шеперац

понедељак

3. час

 

Биљана Јововић

среда

4.час

 

Милена Малчић

понедељак

4. час

 

Марија Љубојевић

четвртак

4. час

 

Марија Чекић

петак

2. час

 

Јелица Радак

среда

2.час

 

Славица Јакшић

среда

3. час

 

Олгица Стојимировић

петак

3. час

 

Марија Јовановић

четвртак

3. час

 

Халина Гроховска Вучићевић

среда

2. час

 

Весна Медић

уторак

4.час

 

Бранислава Лукић

четвртак

3. час

 

Снежана Бујић

уторак

3. час

 

Снежана Пајић

понедељак

2.час

 

Јулијана Вуксан

уторак/петак

4.час/3.час

 

Гордана Шарић

среда

3. час

 

Марија Јеремијић

уторак

2. час

 

Марко Јукић

понедељак

1. час

 

Сања Савић Миљевић

понедељак

2. час

 

Ана Крстић

четвртак

4. час

 

Гордана Гутаи

среда

1. час

 

Душанка Јукић

среда

2. час