ИНДИВИДУАЛНИ РАЗГОВОРИ
РАСПОРЕД ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА
ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА V-VIII РАЗРЕД
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА |
|||
Предмет |
Име и презиме наставника |
Дан |
Време |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Биљана Убипарип |
понедељак |
4.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Данка Јовановић |
четвртак |
3.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Зорица Гуцунски |
четвртак |
4.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Светлана Мунћан |
уторак |
4.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Вера Лопушина |
уторак |
3.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Живанка Мајсторовић |
уторак |
5.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Јелена Галић Стевановић |
уторак |
2.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Маријана Поповић |
понедељак |
4.час |
СРПСКИ ЈЕЗИК |
Сања Лаловић |
четвртак |
Претчас |
МАТЕМАТИКА |
Дарко Ждралић |
петак |
3.час |
МАТЕМАТИКА |
Снежана Савић |
среда |
4.час |
МАТЕМАТИКА |
Оливера Вајда |
уторак |
10:40/16:40 |
МАТЕМАТИКА |
Бранкица Николић |
уторак |
2.час |
МАТЕМАТИКА |
Ана Турковић |
уторак |
3.час |
МАТЕМАТИКА |
Војин Томић |
четвртак |
4.час |
МАТЕМАТИКА |
Наташа Јованић |
среда |
4.час |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Жељка Прцовић |
четвртак |
3.час (В) |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Снежана Радић |
среда/петак |
4.час |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Татјана Гашић |
петак |
2.час |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Марија Урач |
петак (Ч) |
4.час(парна смена) |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Драгана Вовчук |
среда(Ч) четвртак(Т) |
5.час 6.час |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Љиљана Копитовић |
среда |
5.час |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Биљана Николић |
понедељак(В) |
4.час(непарна смена) |
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК |
Николина Кнежевић Калањ |
уторак |
4.час |
РУСКИ ЈЕЗИК |
Душанка Бабић |
понедељак(Ч)/среда(В) |
3.час/4.час |
РУСКИ ЈЕЗИК |
Марина Буразин |
понедељак(Ч) четвртак(Т) |
3.час 13:30-14:00 |
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК |
Гордана Зељковић |
петак |
6.час |
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК |
Олга Ердељан Станић |
четвртак(В) |
4.час |
ИСТОРИЈА |
Јасна Радишић |
петак |
4.час |
ИСТОРИЈА |
Марија Мандић Радека |
четвртак(В) |
4.час |
ИСТОРИЈА |
Дејан Радека |
четвртак |
4.час |
ИСТОРИЈА |
Ана Рагаји |
петак |
3.час |
ГЕОГРАФИЈА |
Сандра Антић |
петак(В) |
4.час |
ГЕОГРАФИЈА |
Биљана Рончевић |
среда(В) |
3.час |
ГЕОГРАФИЈА |
Данијела Карапанџин |
четвртак |
2.час |
БИОЛОГИЈА |
Нада Првуловић |
среда |
3.час |
БИОЛОГИЈА |
Златица Косановић |
среда |
3.час |
БИОЛОГИЈА |
Радослав Јовановић |
четвртак |
5.час |
БИОЛОГИЈА |
Маријана Токин |
уторак |
4.час(парна смена) |
ХЕМИЈА |
Биљана Милановић |
четвртак(В) |
3.час |
ХЕМИЈА |
Драгана Лончар |
понедељак(Ч) |
4.час(непарна смена) |
ХЕМИЈА |
Маријана Милутин |
петак |
2.час(поподневна смена) |
ФИЗИКА |
Ања Беговић |
уторак |
3.час(парна смена) |
ФИЗИКА |
Мирјана Бојић |
четвртак |
5.час |
ФИЗИКА |
Силвана Живковић |
понедељак |
7.час |
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА |
Светлана Јаковљевић |
уторак |
3.час(парна смена) |
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА |
Сандра Терзић |
понедељак |
5.час |
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА |
Алфред Келемен |
петак |
3.час(непарна смена) |
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА |
Бојана Секулић |
четвртак |
11:30 (17.30) |
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО |
Слободан Ковачев |
понедељак |
2.час |
МУЗИЧКА КУЛТУРА |
Снежана Протић |
уторак(Т) среда(Ч) |
2.час 3.час |
МУЗИЧКА КУЛТУРА |
Адријана Јовановић |
понедељак |
3.час(парна смена) |
МУЗИЧКА КУЛТУРА |
Милан Добановачки |
понедељак |
17:00-17:35 |
МУЗИЧКА КУЛТУРА |
Биљана Оравец |
среда |
4.час(непарна смена) |
ЛИКОВНА КУЛТУРА |
Слободанка Перковић |
четвртак |
3.час |
ЛИКОВНА КУЛТУРА |
Мирјана Павловић |
петак(Ч) |
после 6.часа |
ЛИКОВНА КУЛТУРА |
Биљана Балог |
понедељак(Т) |
3.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНОВАСПИТАЊЕ |
Светислав Милошевић |
четвртак |
4.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Милан Кисачанин |
среда |
6.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Јасна Кајиш |
четвртак |
3.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Драгослав Биочанин |
понедељак |
5.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Александар Малетин |
среда(В) |
5.час(парна смена) |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Марија Митровић |
четвртак |
2.час |
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ |
Јелена Патак |
уторак |
4.час |
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ |
Ружица Јурешић |
петак(В) |
6.час(парна смена) |
ВЕРСКА НАСТАВА |
Стеван Станић |
четвртак(В) |
6.час |
ВЕРСКА НАСТАВА |
Нада Курјак |
четвртак(Ч) |
6.час |
ВЕРСКА НАСТАВА |
Јасна Кекић |
понедељак |
5.час |
РАСПОРЕД ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА ШКОЛСКА 2021/2022. ГОДИНА I-IV РАЗРЕД |
|||
РАЗРЕДНА НАСТАВА |
|||
Име и презиме наставника |
Дан |
Време |
|
Снежана Пајић |
уторак |
3.час |
|
Сања Савић Миљевић |
четвртак |
2.час |
|
Марија Јеремијић |
уторак |
2.час |
|
Марко Јукић(Тамара Кужет) |
петак |
2.час |
|
Јулијана Вуксан |
понедељак/четвртак |
1.час/2.час |
|
Славица Јакшић |
понедељак/четвртак |
2.час/1.час |
|
Гордана Гутаи |
четвртак |
3.час |
|
Душанка Јукић |
среда |
1.час |
|
Оливера Станић |
уторак |
1.час |
|
Љубица Матијевић |
понедељак |
3.час |
|
Ана Крстић |
уторак |
3.час |
|
Биљана Вуковић |
среда |
3.час |
|
Драгана Вулетин Фалуши |
петак |
10:00/16:00 |
|
Татјана Тодоровић |
четвртак |
3.час |
|
Оливера Марић |
четвртак |
2.час |
|
Марија Љубојевић |
четвртак |
3.час |
|
Ружица Савановић |
среда |
3.час |
|
Рената Јевтић |
уторак |
1.час |
|
Биљана Јововић |
уторак |
3.час |
|
Бранка Шеперац |
среда |
2.час |
|
Милена Малчић |
среда |
4.час |
|
Марија Чекић |
среда |
3.час |
|
Јелица Радак |
уторак |
2.час |
|
Тања Копривица |
петак |
2.час |
|
Олгица Стојимировић |
понедељак |
2.час |
|
Весна Медић |
понедељак |
6.час |
|
Халина Гроховска Вучићевић |
уторак |
2.час |
|
Марија Јовановић |
понедељак |
2.час |
|
Бранислава Лукић |
понедељак |
3.час |
|
Снежана Бујић |
уторак |
3.час |