Дечија недеља у новосадском Биг центру

У  оквиру дечије недеље у новосадском Биг центру 25. 08. 2018., наша школа је имала задатак да пренесе знање кроз забаву игру.

Ђаци и будућу школарци имали су прилику да учествују у креативним и едукативним радионицама, обнове заборављено или науче нешто ново.

Знања из географије, биологије и физике преносили су ученици и наставници наше школе. Сви радозналци су имали прилику да упознају свет уз помоћ глобуса, интерактивних мапа, виде песак из Сахарe, да завире у делове људског ока и уха, завире у свет под микроскопом, упознају инсекте, да законе физике упознају кроз занимљиве експерименте и још много тога.

Они најмлађи дружили су се са нашим учитељицама, где су заједно цртали, бојили, украшавали и правили разне фигурице и облике.

Кроз забаву, игру и дружење смо преносили знање и показали да школа није само књига и учење.

У реализацији програма су учествовале: Злата Косановић, Горана Ракочевић, Нада Првуловић, Силвана Живковић, Сандра Јагодић Антић, Биљана Рончевић, Јелена Бојанић, Сања Савић Миљевић и Марија Јеремијић са ученицима.