Пројекат у коме је учествовала наша школа

Завршетак пројекта „ Додатна образовна подршка деци повратницима“ означен је одржавањем округлог стола , коме су присуствовали представници Екуменске хуманитарне организације ,основне школе „ Вук Караџић“, Факултета за специјалну едукацију и рехабилитацију, волонтерке, студенткиње које су учествовале у пројекту, директорка наше школе Оливера Рацић, педагошка асистенткиња Зорица Калањош и психолошкиња Јевтић Бранислава. Пројекат је трајао од 01.03.2023.године до краја новембра. Пројектне активности су подразумевале разне облике подршке нашим ученицима којима је помоћ добродошла. Током округлог стола упознати смо са ефектима пружене подршке где је био виђен очигледан напредак наших ученика. У будућности се надамо и радујемо се још већем броју оваквих активности.