Турнир у фудбалу за ученике ОШ „Душан Радовић“

Турнир у фудбалу за ученике ОШ „Душан Радовић“, одржан 09.06.2017. године у организацији фудбалских тренера ФК „Борац“ из Новог Сада и учитеља првих разреда, је на интересантан начин заокружио школску 2016/17. годину.
Ученици су били више него одушевљени овим спортским даном.
Симпатичне навијачице из I6 су биле запажене по пружању свесрдне подршке својим борбеним другарима, учесницима турнира, „наоружане“ осмесима и навијачким реквизитима.
Придружила нам се и директор школе Славољупка Михајловић, која је одвојила време да бодри наше мале, срчане спортисте.
Радости није било краја, када су после одлучујућих пенала, ученици I6 однели пехар. Друго место је припало одељењу I7, а треће I8.
Честитке свим учесницима и организаторима уз велики спортски поздрав до новог турнира!

Учитељица Душка Банић