„МИСЛИША 2019“

14.3.2019. године, одржано је математичко такмичење „МИСЛИША 2019“.

Такмичење је одржано у школској згради у Ченејској улици. Учествовало је 278 ученика. Млади математичари и љубитељи математике наше школе дошли су да се такмиче, провере своје знање, али и да се друже са вршњацима. Била је то прилика да се покаже да математика не мора да буде баук.

Први пут ове године учествовали су и ученици првог разреда. Њих 65 се са осмехом, храбро „борило“ са задацима који су били интересантни, шаљиви, а неки и тешки.

Сви ученици су на крају добили пригодне поклончиће од математичког друштва „Архимедес“, а школа се побринула за освежење и слаткише.

Да све протекне у складу са пропозицијама, у опуштеној, али фер атмосфери, побринули су се дежурни учитељи, наставници математике и дежурни ученици.

Резултати данашњег  такмичења очекују се до 15.4.2019. године.

Делић данашње атмосфере :